Categories

Średniowieczny Zjazd Partnerów Koncept – L

XXIII Zjazd Partnerów miał wyjątkowy charakter. Odbył się w urokliwym starym Zamku w Rynie na tle Krainy Tysiąca Jezior. Wydarzenie było niezwykłym połączeniem nowoczesności i innowacyjności z wyjątkowym miejscem, przesiąkniętym historią regionu.

Projekt scenografii został stworzony w myśl gustownego połączenia historycznych wnętrz hotelu z biznesowym i rozrywkowym charakterem imprezy. Trójkątna instalacja przestrzenna zapewniła tło sceny oraz nawiązywała do logotypu Koncept – L równocześnie odzwierciedlając koronę i nawiązując do zamkowej, królewskiej przestrzeni.

Poza biznesowymi aspektami realizacji, które otoczone były dopracowaną, klimatyczną scenografią, zadbaliśmy również o ekscytujące rozrywki takie jak regaty czy flyboard.

Całość dopełnił wieczór historyczny wraz z inspirującym występem 32-osobowego męskiego chóru. Dodatkowym akcentem muzycznym był koncert zespołu Zouzy, który zapełnił taneczny parkiet.

Spójna koncepcja eventu pozwoliła zachować równowagę pomiędzy częścią biznesowo – merytoryczną, a wieczornym świętowaniem. Wszystko to sprawiło, że wydarzenie było bardzo udane.

Czerwiec 2019, Zamek Ryn

Share