Categories

Mów mi kowboj! – impreza integracyjna LOTTE Wedel

Pewnie nie raz w dzieciństwie bawiliście się w szeryfów i dzielnych kowbojów, którzy zaprowadzali porządek w miasteczku gdzieś na Dzikim Zachodzie. Pamiętacie kultowe kowbojskie kapelusze i buty, kamizelki z frędzelkami czy gwiazdę szeryfa? Nasi uczestnicy wskoczyli na konia, zwinęli lasso i ruszyli na imprezę rodem z westernów! Dobrana muzyka, kowbojski klimat i dynamiczny scenariusz oferujący coś więcej niż standardowe atrakcje – to charakteryzowała tegoroczną imprezę integracyjną dla LOTTE Wedel.

Każdy uczestnik mógł sprawdzić się na mechanicznym byku oraz w prawdziwie westernowym triatlonie – łapanie konia na lasso, rzut podkową do celu oraz rzut kapeluszem na głowę! Gwiazdą wieczoru był zespół KOMBII, który porwał wszystkich uczestników na parkiet.

Wyjątkową atmosferę wydarzenia nadała zapierająca dech w piersiach scenografia. W pustej urbanistycznej przestrzeni Praskiej Drukarni stworzyliśmy prawdziwy Dziki Zachód. Obiekt został podzielony na dwie strefy oddzielone drewnianą bramą z głową byka: strefa taneczna oraz strefa chilloutu. Pozwoliło to stworzyć klimat miasteczka oraz oddzielić część przeznaczoną do tańca od części z grami, zabawami oraz bufetem. W elementach scenografii pojawiły się: oryginalny kowbojski wóz drabiniasty, budynki takie jak saloon czy drug store , scena wykonana z drewna oraz drobne dodatki dopełniające całości klimatu – drewniane beczki, skrzynie oraz stołki z prawdziwymi siodłami – robiły efekt WOW.

Maj 2019, Praska Drukarnia

Share