Marketing doświadczeń, incentive, event, świat wydarzeń został otoczony drzwiami. Drzwiami zakazów, ograniczeń, minimalizowania bezpośredniego kontaktu. COVID-19 zamknął nas społecznie i organizacyjnie.

Stosowane do tej pory formy kontaktu z konsumentem, klientem, z pracownikiem, z człowiekiem stały się niemożliwe do realizacji. Wciąż jednak bardzo potrzebne. The Real Solutions Agency wychodzi naprzeciw tym czasom szukając nowych możliwości, otwierając nowe drzwi. Drzwi do świata rozwiązania dostosowanych do obecnej sytuacji i czasów.

Nasze rozwiązania opierają się zarówno na działaniach online, jak i offline. W naszej ofercie znajdziecie mi.in:

  • Eventy online: dedykowana platforma online oraz telewizyjne studio z wykorzystaniem hologramów. Streaming, webinary, szkolenia, quizy i spotkania online.
  • Wirtualne przedszkole: onlineowy system opieki dziennej nad najmłodszymi przy współpracy z profesjonalnymi animatorami i artystami mi.n z Teatru Syrena. Przy realizacji tego projektu wspieramy jednocześnie lokalne instytucje kultury.
  • BOX4BUSINESS. Pokaż swoim pracownikom i partnerom, że o nich pamiętasz i doceniasz ich pracę oraz zaangażowanie. Przygotowujemy i realizujemy wysyłkę personalizowanych pakietów prezentowych, które są doskonały rozwiązaniem, aby podziękować I Angażować ludzi w planowane działania.
  • Grywalizacja. Narzędzie, które nie służy wyłącznie rozrywce czy treningowi, ale posiada ściśle określony cel biznesowy oraz mobilizuje do podjęcia zadań.
  • Produkcje filmowe: teasery, filmy instruktażowe, real filmowy. Mamy w swoich zasobach ludzi, którzy zrealizują i zmontują krótkie produkcje filmowe. Są one doskonałym zaproszeniem na wydarzenie online czy ciekawym sposobem na informowanie pracowników i partnerów.
  • Multizadaniowa aplikacja, która umożliwia przekazanie potrzebnych informacji, zaleceń w przystępnej formie oraz dodawanie zdjęć.
  • Powerspeech z udziałem słynnych postaci ze świata kultury, nauki, finansów, jak i wykładowców uniwersyteckich.
  • Integracja online. Wciąż potrzebujemy ingerować zespoły i pielęgnować więzi między ludźmi. Możemy to realizować poprzez: quizy, wirtualne escape roomy, live cooking.
  • Dedykowane strony internetowe oraz Virtual reality

Odwiedź naszą platformę do eventów online. Napisz do Nas! Podziel się swoimi potrzebami i wyzwaniami w czasach COVID 19, a my znajdziemy i dostosujemy narzędzia do osiągnięcia zamierzonych celów – skutecznie.