Marketing i digital

Stale dążymy do doskonałości i stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej. Wykazujemy się kreatywnością i elastycznością. Projekty realizujemy tak, by jakością spełniały także nasze oczekiwania. Jesteśmy na marketingowym rynku od lat. Zakres naszych działaś obejmuje szeroko świat digital. Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie w zakresie działań w Internecie. Mają one za zadanie wspierać postawione przed nimi cele biznesowe takie jak sprzedaż, działania marketingowe skierowane do klientów, ale także komunikacyjne i wellbeingowe dotyczące organizacji i pracowników.

* Komunikacja, marketing i sprzedaż to filary każdego przedsiębiorstwa. Tworzymy i wdrażamy długoterminowe strategie. Rozpisujemy plany skierowane do potrzeb organizacji, ale także zajmujemy się ich realizacja. Narzędzia dostosowujemy do założeń i celów, aby najefektywniej je zrealizować.

* Kreujemy i realizujemy kampanie promocyjne. Dobieramy indywidualne narzędzia do konkretnych grup docelowych. Korzystamy z narzędzi taki jak YouTube, vimeo, podcasty, aplikacje webowe. Współpracujemy z Influencerami, aby odpowiednio ulokować produkt i stworzyć szerokie zasięgi promocyjne.

* Platformy, strony www i aplikacje webowe to narzędzia bardzo często wybierane i wykorzystywane przez naszych klientów. Mają zastosowanie zarówno podczas krótko – jak i długofalowych akcji skierowanych do klientów jak i pracowników. Narzędzia tego typu są projektowane przez nas indywidulanie, wykorzystują najnowsze trendy UX i UI oraz mają intuicyjny i łatwy system do zarządzania treścią.