Categories

8. Gala Sieci Sprzedaży Santander Consumer Bank

To wydarzenie było połączeniem konferencji motywacyjnej z galą rozdania nagród dla najlepszych pracowników.

Otwarcie konferencji rozpoczął niesamowity Talent Show. Na scenie wystąpili wszyscy, którzy chcieli zaprezentować swoje wyjątkowe zdolności. Show poprowadził aktor kabaretowy Marcin Wójcik. Z naszej strony zrobiliśmy wszystko, by wesprzeć występujących na scenie. Zapewniliśmy odpowiednie warunki techniczne, a także zadbaliśmy o tematyczne rekwizyty. Ta część programu dostarczyła niesamowitych emocji zarówno występującym jak też publiczności. Jednym słowem niezapomniane przeżycie i fantastyczne otwarcie samej konferencji.

Całe wydarzenie wspierane było przez najnowsze rozwiązania multimedialne. Wśród nich był przeprowadzony na żywo Live Quiz. Udział w quizie mogli wziąć wszyscy uczestnicy wydarzenia. Wystarczyło zainstalować na swoim telefonie odpowiednią aplikację. Dzięki niej można było zarówno wprowadzać pytania, jak też na nie odpowiadać. Wszystko odbywało się w czasie rzeczywistym i było zaskakująco skoordynowane. Sam quiz poprowadził dla wszystkich Marcin Miller. Elektroniczna, a jednocześnie na żywo forma quizu, pozwoliła na aktywny udział wszystkich osób na sali. Dawała także możliwość na bieżąco dostosowania programu do spotkania i potrzeb odbiorców.

Program wydarzenia składał się z trzech części. Dla każdej z nich przygotowaliśmy inny set scenograficzny. Ten za każdym razem był zmieniany po to by mógł komplementować daną część programu. Pierwszą częścią był Talent Show. Zastosowaliśmy w nim teatralne kotary, które były opuszczone po każdym występie. Oprócz tego, każdy występ miał indywidualną oprawę wizualną. Kolejnym punktem programu była część oficjalna. Kotary zostały zdemontowane, a całe scena przybrała złotego klasycznego i bardzo eleganckiego wyglądu. Odpowiednio dobrane oświetlenie uświetniło ceremonię rozdania nagród.

Ostatnią była część wieczorowa. Oprócz standardowego ustawienia okrągłych stołów, zamontowaliśmy też system eleganckiego dynamicznego oświetlenia. Kręcące się kule świetlne rozjaśniały delikatnie pomieszczenie, przyczyniając się do wystawnej, wieczornej atmosfery. Gwiazdą późnego wieczoru był zespół Ladies of Power. Energiczny, wokalno-instrumentalny koncert porwał wszystkich do tańca.

Styczeń 2019, Jachranka