Categories

Tydzień Santandera w Santander Consumer Banku

Event firmowy promujący ekologię jest fantastycznym sposobem na poszerzenie świadomości ekologicznej. Takie właśnie wydarzenie mieliśmy przyjemność zorganizować dla Santander Consumer Bank w ich głównej siedzibie we Wrocławiu.

Bogaty program tego tygodnia miał za zadanie przybliżyć rozwiązania proekologiczne, które można z łatwością wdrożyć w codziennym życiu. Przykładem tutaj było ekonomiczne i ekologiczne podróżowanie, carsharing czy proekologiczne rozwiązania w aranżacji przestrzeni, w której pracujemy.

Kolejnym ważnym poruszanym tematem była odpowiednia dieta i dbanie o swoje zdrowie. W ciągu tego tygodnia wszyscy chętni mieli możliwość konsultacji z dietetykiem. Dodatkowo przeprowadzaliśmy też wspólne warsztaty kulinarne. Ich efektem było przygotowanie sześciu wegetariańskich potraw. Tak przygotowane potrawy były następnie sprzedawane pracownikom w porze lunchowej, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczono na cele charytatywne.

Ekologiczny tydzień był wypełniony warsztatami, wykładami, konsultacjami i spotkaniami w większych i mniejszych gronach. Program wydarzenia przypominał o tym, że dbanie o ekologię jest nasza odpowiedzialnością i zaczyna się od jednostki, od nas samych.

Tydzień Santander był też dobrą okazją do zaprezentowania nowej siedziby Banku. Najnowsze technologie multimedialne umożliwiały między innymi wirtualny spacer po przestrzeniach nowego biura. Natomiast trójwymiarowa makieta całego kompleksu biurowego akcentowała to ważne wydarzenie w życiu firmy.

Czerwiec 2019, Wrocław