Categories

Nowa Kultura Organizacyjna według LOTTE Wedel

To wydarzenie było jednym z najciekawszych wśród naszych dotychczasowych realizacji. Event przygotowany dla E. Wedel był jedną wielką podróżą po wartościach, jakie są najważniejsze dla firmy. Nasz zespół kreatywny miał ogromne pole do popisu. Tym bardziej jesteśmy dumni z realizacji tego niesamowitego wydarzenia dla naszego klienta.

Specjalnie stworzony przez nas scenariusz, miał za zadanie ukazanie wartości przyświecających firmie na przykładach codziennej pracy. Dlatego też atrakcje wydarzenia zostały dobrane z niezwykłą starannością. Każda z nich nawiązywała do nowej kultury organizacyjnej firmy, a także pozwalała uczestnikom na swojej własnej skórze doświadczyć konkretnej wartości. Wśród przeprowadzonych przez nas ćwiczeń i aktywnych zadań była na przykład gra terenowa. Ta przypominała o tym jak ważna jest strategia i praca zespołowa. Jednocześnie świetnie przekazywała takie wartości jak kooperacja zamiast konkurencji.

Oprócz samego programu wydarzenia przygotowaliśmy również tematyczne zestawy prezentowe dla uczestników. Wszystkie inspirowane tematem przewodnim i nawiązujące do najważniejszych wartości przyświecających firmie.


Maj 2019, Fabryka E.Wedla