Categories

Grand Opening dla Ontex

Otwarcie nowej fabryki w Polsce, a dokładniej w Radomsku, było wielkim wydarzeniem nie tylko dla naszego klienta, ale także dla całego regionu.

W fabryce specjalnie na tę okazję wygospodarowano przestrzeń, w której odbyło się wydarzenie. W surowych wnętrznach fabryki wyodrębniliśmy białymi kotarami miejsce eventu. Zadbaliśmy o kolorowe światła oraz nowoczesne dodatki scenograficzne pasujące do profilu firmy. Po oficjalnym przemówieniu dyrektora miał miejsce spektakularny pokaz świetlny, light show. Był on prawdziwą ucztą dla oczu. Szczególnie zaskakujące było zakończenie pokazu. Innowacyjne kotary świetlne rozsunęły się, a widowni ukazało się wnętrze fabryki. Przez tak oświetloną futurystycznie bramę uczestnicy wydarzenia mogli wejść i rozpocząć zwiedzanie nowej fabryki.

Na wydarzenie można było się zapisać przez RSVP, specjalnie do tego stworzoną stronę internetową. Wzięło w nim udział 150 osób, w tym przedstawiciele władz, goście zagraniczni oraz dziennikarze. Otwarcie fabryki zostało odnotowane w wielu publikacjach. Było także wspaniałym miejscem do networkowania i kontaktów biznesowych oraz zaakcentowania marki klienta na rynku.

Luty 2019, Radomsko