Categories

Mów mi kowboj! – impreza integracyjna E. Wedel

To była wyjątkowa impreza integracyjna w klimacie Dzikiego Zachodu. Muzyka, scenografia i dynamiczny scenariusz eventu oferowały coś więcej niż standardowe atrakcje integracyjne. Program wydarzenia i decor wnętrz pozwoliły uczestnikom przenieść się w krainę westernów, kowbojskich kapeluszy i miasteczek bronionych przez dzielnego szeryfa.

Przygotowanie scenografii dla tego wydarzenia było dla nas bardzo ekscytujące. W pustej urbanistycznej przestrzeni Praskiej Drukarni stworzyliśmy prawdziwy Dziki Zachód! Ogromne pomieszczenie podzieliliśmy na kilka stref, tworząc tym samym plan małego miasteczka. Przygotowaliśmy strefę taneczną, strefę chill out, strefę bufetu i miejsce zorganizowanych atrakcji integracyjnych. Strefy oddzielała prawdziwa otwierana, drewniana brama rodem z westernu.

W elementach scenografii pojawił się też typowy zaprzęg konny, a także inscenizowane budynki takie jak saloon czy drugstore. Odpowiednio przygotowaliśmy także samą scenę muzyczną. Wykonana z drewna, z drewnianymi beczkami, skrzyniami i siodłami dla koni wprowadzała w wyjątkową atmosferę. Nietuzinkowy i bardzo udany wieczór dla wszystkich.

Maj 2019, Praska Drukarnia